Menų metodinė grupė

Dalykų mokytojai:

Dalykas Vardas, pavardė Kvalifikacija El.
paštas
Dailė Ineta Prunskutė vyr. mokytoja ineta.daile@taikos.lt
Muzika Kristina Alejūnaitė mokytoja kristina.muzika@taikos.lt
Muzika Dalia Nakutytė mokytoja dalia.muzika@taikos.lt
Šokis Viktorija Engelgardt-Bajor mokytoja viktorija.sokis@taikos.lt
Technologijos Valentas Daubaras mokytojas metodininkas valentas.technologijos@taikos.lt
Technologijos Rita Nausėdienė vyr. mokytoja rita.technologijos@taikos.lt
Technologijos Laima Kamarūnienė vyr. mokytoja laima.technologijos@taikos.lt
Technologijos
Žmogaus sauga
Astikas Radžiūnas mokytojas astikas.technologijos@taikos.lt